Harfasport a jiné značky

Známá americká značka TREK má hluboko kořeny od roku 1976, kdy pouze pět lidí začlo takzvaně od píky. Začli zhotovením ocelových rámů. Velmi rychle postupují pokrokové inovace přes hliníkové rámy až po karbonová kola a to zohledňuje ženskou anatomii. V současné době má firma TREK pozici, která uvádí mnoho trendů co se týče vývoje kol. Technologie se neustále rozvíjejí a vytváří se něco nového ve zpracování OCLV a využívá se již 18let. Tato nabídka jízdních kol usokojí snad každého náruživého cyklistu.
Harfasport letos nabízí horská kola, silniční kola, ale i elektro kola. Výhodou je i to, že si cyklisté můžou nechat sestavit kolo přesně dle jejich přání a mír. To všechno díky unikátnímu konceptu PROJECT ONE, který je i v Harfasportu. Je to jedinečná příležitost sestavit si kolo TREK Madone, Domane, Speed Concept, ale i horská kola Superfly, které může být přesně dle vašich představ i možností a to od designu až po stavbu komponentů. Tato možnost a modely jsou hlavně pro náruživé cyklisty a jestli i tebe baví cyklistika, ale jen v podání diváka, můžeš tento koníček spojit s online sázením a to přímo zde- energybet promo kod.
Velmi oblíbená značka je Bontrager, je z Ameriky a jde ruku v ruce s modelem TREK. Její cyklistické komponenty vybavují všechny modely TREK. Velkou novinkou je také to, že Bontrager vyrábí i cyklistické doplňky a oblečení, které je v TOP kvalitě. Tyto produkty jsou známé i na světových závodech.
Novinky od Progress Cycle
Byli představeny novinky od českého dovozce předních značek Giro, Bell, CamelBak, Blackburn, Fi’zi:k, Gore nebo Crankbrothers. Společnost Progress Cycle daváží do České republiky produkty už 15 let známých zahraničních výrobců. Představení novinek se konalo v půlce srpna a to v hotelu Naháč. Zaměření bylo právě na doplňky, protože výrobci připravili spoustu zajímavých novinek.
Začlo se novinkou cyklistických bot. Giro, je známý tím, že v několika předchozích sezonách bylo šněrování s klasickými tkaničkami a jde tak proti proudu všech různých firem. Letos představili zajímavou tretku s názvem CODE TECHLACE, je v kombinaci jak tkaniček, tak i kolečka BOA. Tkaničky jsou použity právě kvůli lepšímu stažení celé nohy. Jedná se čistě o závodní botu, takže její cena nebude úplně levnou záležitostí, bude tedy činit 7000 korun.
Další novinkou a také důležitým kouskem každého cyklisty je přilba a to CHRONICLE MIPS. Obsahuje technologii MIPS a design je podobný modelu MONTARO a zajišťuje dobrou obranu zátylku. Tento model je o něco levnější než předchozí novinka, stojí 2999 korun.