Cyklistické závody vhodné pro sázení

Všichni dobře znají cyklistiku. Někdo z televizních obrazovek, kdo jako víkendovou aktivitu a někdo cyklistikou žije a jezdí profesionálně. Cyklistika sice není nejoblíbenější sport, ale je zajímavá a pro někoho může být ten nejlepší sport. Profesionální cyklisté jezdí nebezpečné trasy, které jsou hornaté, písčité a kamenité, takže to není pro každého a to je potřeba si uvědomit. Možná si říkáte, když je to sport, tak to půjde sázet na nějaké cyklistické závody a máte pravdu. Jsou některé velké události, které nabízejí kurzové sázky u těch nejlepších sázkových kanceláří.

Pro milovníky cyklistiky a sázení je to skvělé zpestření. Ale pokud nejsi úplně vášnivý sázkař můžeš vyzkoušet sloty točení zdarma, kde můžete vyzkoušet něco nového ze světa hazardu. Prvními takovými závody je Tour de France, což každý milovník cyklistiky dobře zná. Je to každoroční závod v cyklistice, který tvoří několik etap s různými trasami. Těchto etapových závodů se účastní pouze profesionální jezdci. Poprvé se tento závod uskutečnil v roce 1903. Je to jeden z nejprestižnějších cyklistických závodů, které trvají tři týdny. Tradičně se tyto závody konají v červenci. Každoročně je trasa závodů jiná, ale podstata je stále stejná. V těchto závodech jsou rovinaté trasy, menší i větší kopce a také horské terény, které jsou ze všech nejtěžší. Co se týče horských oblastní, tak jde především o Alpy, takže je to pro cyklisty velmi náročné. Pak je jasné, že ne každý se na tento závod dostane jako závodník. A protože jsou tyto závody tak populární, tak jsou v nabídce kurzových sázek u několika sázkových kanceláří. Co se týče Tour de France a minulosti, tak v prvním roce byl vítězem Maurice Garin. Máme ale také šampiony, kteří dokázali vyhrát Tour de France pětkrát za sebou, což je neskutečné. Jsou čtyři a to Miguel Indurain, Bernard Hinault, jacques Anquetil a Eddy Merckx. Rok od roku se zvyšoval počet účastníků a dnes je to nejprestižnější závod v cyklistice.

Dalším závod v cyklistice na který si můžete vsadit u sázkových kanceláří je Vuelta, což je opět třítýdenní závod v cyklistice. Vznikl déle než Tour de France a to přesně v roce 1935. Tento závod se koná ve Španělsku. Od roku vzniku se tento závod koná každý rok a to v srpnu nebo v září. Každý rok se koná závod jinde, ale vždy ve Španělsku. Tento zývod má až dvacet jedna etap. Jak je tomu v Tour de France tak i jezdci závodů Vuelta si vyzkouší jak rovinaté trasy, tak i kopcovité a samozřejmě i horské etapy. I v těchto závodech jsou šampioni, kteří vyhráli třeba 3x za sebou. Prvním vítězem v roce 1935 byl Gustaaf Deloor a vítěz s nejvyšším počtem vítězství je Roberto Heras. Co se týče sázení, tak je zřejmé, že cyklistika nebude už víc působit v kurzových sázkách, ale alespoň tyto dva světové závody v cyklistice budou nabízet kurzové sázky.